Kaymakam Kenan Aktaş Hastaları Ziyaret Etti

Suruç Kaymakamı Suruç Devlet Hastanesinde inceleme ve hasta ziyaretleri gerçekleştirdi.Kamu Kurum ve Kuruluşlarını ziyaret eden denetimlerde bulunan Suruç Kaymakamı Kenan Aktaş 150 Yataklı Suruç Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu.
Hastanede Poliklinikleri tek tek gezen, Bilgi İşlem birimlerini denetleyen çevre düzenleme çalışmalarını yerinde İnceleyen Aktaş’a Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Necmi Eşiyok Hastane hakkında bilgi verdi.
Kaymakam Aktaş tedavi altındaki hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.Vatandaşların talep ve isteklerini dinleyen Suruç Kaymakamı Çocuk Bölümünde tedavi altında olan Çocukları da unutmadı ziyaret ederek çeşitli oyuncaklar hediye etti.
Aktaş gezi ve incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada ” Hastanemiz 33164 m2 kapalı alana sahip binada 11 yeni doğan yoğun bakımı ve 22 erişkin yoğun bakım yatağı bulunuyor. Acilde 13bayan 13 erkek müşahede yatağı olmak üzere toplam 26 yatak ile hizmet geliyor. Dolayısıyla 150 yatak ile tüm bölgeye hizmet veren önemli bir sağlık kuruluşumuz, devletimizin önemli bir yatırımı olan ihtiyaca cevap veren hastanemizde hastane yönetimimiz, doktorlarımız, hasta bakıcılarımız ve tüm personelimiz güler yüzleriyle tecrübeleriyle halkımıza hizmet veriyorlar ben hastanemizin tüm çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum ziyaret ve incelememiz devam edecek vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz tüm hastalarımıza şifa diliyorum ” dedi.
Suruç Devlet Hastanesinde incelemelerini tamamlayan Suruç Kaymakamı daha sonra hastaneden ayrıldı. Haber Merkezi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir