KAYMAKAM AKTAŞ’TAN ESNAF ZİYARETİ

Suruç Kaymakamı Kenan Aktaş esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Kaymakam Aktaş son durağı prestij caddesi üzerinde bulunan esnaf ve sanayi sitesi esnafı oldu.Kaymakam Aktaş market unlu mamuller giyim vs işyerlerini ziyaret etti esnaflarla sohbet ederek talep ve isteklerini dinledi. Aktaş Prestij caddesindeki esnafı ziyaretinin ardından 45 derece sıcaklığa rağmen Suruç Sanayi sitesine geçerek tamirci yedek parça isleri yapan esnaflarla bir araya geldi.
Aktaş’ın karşılarında gören esnaflar memnuniyetlerini dile getirerek Aktaş’a cay ikramında bulundu.
Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Suruç Kaymakamı Kenan Aktaş ” İlk günden söylemiştik esnaflarımızla halkımızla iç içe olmaya devam edeceğiz gitmediğimiz esnaf sıkmadığımız el kalmayacak kısa zamanda bizleri bağırlarına basan Suruç ilçemizin gönlü güzel misafirperver hemşerilerime sonsuz teşekkür ediyorum.
Suruç sebze ve meyve halini ziyaret etti.
Aktaş Kaymakamlıktaki yoğun program ve kabullerin ardından ilçede bulunan esnafları ziyaret etmeye devam ediyor.
Aktaş aksam saatlerinde Mürşitpınar yolu üzerine bulunan sebze ve meyve halini ziyaret etti. Sebze ve Meyve Komisyoncular Başkanı Mehmet Polat ve hal esnafıyla tanıştı sohbet etti istişarelerde bulundu.
Aktaş burada yaptığı açıklamada mesaimize baslar başlamaz ilk isimiz esnafımızı ziyaret etmek bugün de sebze ve meyve halindeki esnafımızı ziyaret ettik dedi.
Esnaflarla istişarede bulunarak istek ve onların önerilerini dinlediklerini belirten Aktaş , esnaf ziyaretlerinin devam edeceğini dile getirerek, “Hal esnaflarımız henüz günün ilk ışıklarında ekmek teknelerini açarak her daim taze ve sağlıklı ürünler bulunduruyor. Bu kolay iş değil, bu bağlamda hal esnafımıza verdikleri emeklerden teşekkür ediyor, hayırlı ve bol kazançlar diliyorum.” dedi.
Halde satışa sunulan kırmızı biber ve çeşitli sebze ve meyveleri inceleyen fiyatlarla ilgili bilgi alan Aktaş Sebze ve Komisyoncular Odasını da ziyaret ederek Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet etti. Haber Merkezi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir