Suruç Zabıtasından İlçe Genelinde Sıkı Denetim

Suruç Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelinde kaldırımları işgal eden iş yerleriyle, izinsiz olarak çalışan seyyar satıcılara karşı sıkı denetimler gerçekleştiriyor.
Suruç Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler gerçekleştirdikleri denetimlerle özellikle Onbirnisan Caddesi Bir milyoncular çarşısı, Uzun Çarşı, Cumhuriyet meydanı ve halkın yoğun olarak bulunduğu bölgelerde bulunan işyerlerinin izinsiz olarak masa, sandalye, şemsiye, buzdolabı ve yiyecek malzemeleriyle yaptıkları işgallerin kaldırılması yönünde denetimler gerçekleştirdi. Kaldırım ve yayaların geçiş yollarını işgal eden işletmeleri uyardı.
Seyyar satıcılara karşı mücadelesine devam eden ve esnafların haklarını koruyan zabıta ekipleri, cadde, sokak ve kaldırımları işgal eden seyyar satıcılara da gerekli müdahaleleri gerçekleştirdi.
“ESNAFLARIMIZIN DUYARLI OLMASINI İSTİYORUZ”
Halkın sağlığını ve ilçedeki yerleşik esnafın haklarını korumak adına çalışmaların ve denetimlerin devam ettiğini belirten Zabıta Müdürü Yavuzer “Halkımızdan gelen istek ve talepleri ekiplerimiz yerinde inceleyerek gerekli işlemleri gerçekleştiriyor. Kaldırım, cadde ve sokakları çok fazla izinsiz olarak işgal eden esnaflarımızın daha duyarlı davranmalarını ve ekiplerimize yardımcı olmalarını istiyorum” dedi.
ZABITA FIRINLARI DENETLEDİ
Suruç Belediyesi Zabıta Amirliğine bağlı ekiplerce ilçedeki ekmek fırınları denetlendi.
Zabıta Ekipleri İlçedeki fırınların temizlik kurallarına uyulup uyulmadığını; çıkan ekmeklerin ve pidelerin gramajlarının doğru olup olmadığının ve personellerin temizlik kuralları ile ilgili kontrolünü yaptı. Haber: H.Öztürk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir