Eş Başkan Polat Hayvan Pazarında Besicilerle Bir araya geldi

Suruç Belediye Eş Başkanı Abdullah Polat yaklaşan kurban bayramı dolayısıyla ilçe merkezinde bulunan Hayvan Pazarında incelemelerde bulundu.
Her hafta Çarşamba ve Perşembe günleri açık olan Suruç Belediyesine ait Canlı Hayvan Pazarını ziyaret eden Eş Başkan Polat besicilerle yakından ilgilendi talep istek ve şikâyetlerini dinledi.
Çalışmaları yerinde denetleyen Polat burada yaptığı açıklamada “ Bugün büyükbaş ve küçükbaş hayvan alış ve satışlarının yapıldığı Hayvan pazarında besicilerimizle bir araya geldik. Hayvan pazarımızda kullanılamayan tuvaletler ve el yüz yıkama yerleri vardı. Kurban bayramının da yaklaşması dolayısıyla hemen harekete geçtik. Fen işleri müdürlüğü ekiplerimizle kullanılamayan tuvaletlerin boya, musluk, kapı pencere gibi önemli eksiklerini tamamladık kullanılır hale getirdik. Besicilere sık sık bir araya geliyorum sorunlarını biliyorum istişare ediyoruz. Şu anda besicilerimizin en büyük isteği ilçe merkezinde bulunan sağlıksız şartlarda hayvan satışlarının yapıldığı hayvan pazarının ilçe dışında uygun bir yere taşınması bu önemli bir talep tabii bunu yönetimimizle değerlendireceğiz gerekli çalışmaları hızlandıracağız inşallah besicilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturacağız dedi.
Haber Merkezi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir