• 30 May 2020

BAŞKAN AKTAŞ ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

 BAŞKAN AKTAŞ ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Aktaş ” Vatandaşımız sahada bizim gören gözümüz, duyan kulağımız”
Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. İlçe genelinde mesai ayrımı yapmaksızın sık sık esnafı ziyaret eden Başkan Aktaş ilçe meydanında bulunan esnafları ziyaret etti çay evinde bulunan vatandaşların çay ikramını kırmadı onlarla sohbet etti.
Düzenli olarak işyerlerini ziyaret ettiklerini belirten Başkan Aktaş “Ziyaretlerimiz de bir taraftan projelerimizi ve hizmetlerimizi değerli halkımıza, esnafımıza, öğrenci kardeşlerimize anlatıyoruz. Diğer taraftan da geçmişten daha güzel bir Suruç için projelerimiz konusunda her kesimden vatandaşlarımızın görüşlerine başvuruyoruz” ifadelerini kullandı.
Başkan Aktaş yaptığı açıklamada şunları söyledi “İlçemizde kapısından içeri girmediğimiz, çayını içmediğimiz, elini sıkmadığımız esnaf ve vatandaşımız yoktur. Yaptığımız düzenli ziyaretlerimizle halkımızla bir araya geliyoruz. Sanayi sitesinde esnaf ve vatandaşlarımızla birlikte oluyoruz. İnsanımızın sevincini ve hüznünü paylaşmak insani görevimiz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yapıyoruz.
Suruç ilçemizi yaşanabilir bir ilçe yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Halkımıza yaptığımız ziyaretlerde amacımız sadece hizmetlerimizi anlatmak değil. Onların dertlerini dinlemek, çözüm üretmek en büyük gayemiz. Vatandaşımız sahada bizim gören gözümüz, duyan kulağımız. Kapımızda, gönlümüzde onlara her zaman açık. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecek” diye konuştu. Haber Merkezi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir